1. kemp pro hráče rok narození 2010 + 2011 pod hlavičkou HAZK Zubří

V minulém týdnu se uskutečnil 1. kemp ve spolupráci Házenkářské akademie Zlínského kraje a Zlínského krajského svazu házené v Zubří pro hráče rok narození 2010 a 2011.

Tohoto kempu se zúčastnilo 28 hráčů z šesti klubů Zlínského kraje. Tento úvodní kemp měl za cíl, aby hráči ukázali jaké mají dovednosti v rámci individuálních činnosti jak obranné tak útočné fázi a také byl pro hráč připraveno cvičení na rychlý útok se zaměřením na zvládnutí přihrávek v pohybu. Hráči nám ukázali své dovednosti při cvičení:

• cvičení IČJ na obranný systém 3:3 + rozhodovací proces spojky s křídlem a spojky s pivotem
  • cvičení IČJ na obranný systém 0:6 + rozhodovací proces spojky s křídlem a spojky s pivotem
  • rychlý útok dvojic, trojic se zaměřením na přihrávky + založení rychlého útoku od brankařů

Během dvou hodin se hráčům věnovalo pět trenérů HC Zubří – Pavel Hrachovec, Josef Mazáč, Martin Hrstka, Petr Orság a Pavel Přikryl a krajský trenér ZKSH Jiří Mika. Cílem kempů HAZK bude primárně zdokonalování herních činností jednotlivce jak hráčů v poli tak i brankařů a to za pomocí většího počtu trenérů, který umožňuje individuální přístup k jednotlivým hráčům. Hráčům i klubům, které jednotlivé hráče uvolnili děkujeme a již se těšíme na další kemp, který bude 15.10.2024 pro hráče rok narození 2011 + 2012. Na závěr úvodního kempu se všichni hráči HAZK vyfotili s hráči HC ROBE Zubří.

Termíny dalších kempů:

15.10.2024 – 1. KEMP PRO HRÁČE ROK NAROZENÍ 2011 + 2012

05.11.2024 – 2. KEMP PRO HRÁČE ROK NAROZENÍ 2010 + 2011

12.11.2024 – 2. KEMP PRO HRÁČE ROK NAROZENÍ 2011 + 2012

26.11.2024 – 1. KEMP PRO HRÁČE ROK NAROZENÍ 2012 + 2013

Seznam hráčů a jejich mateřské kluby:

• Antonín Ondroušek – Bystřice pod Hostýnem
  • Bruno Humpolíček – Bystřice pod Hostýnem