PREVIEW 6. kola: Zubří – Brno

Brno vstoupilo do sezony výborně a v tabulce je zatím druhé. Z šesti duelů padlo jen jednou, a to v předehrávce 7. kola proti Plzni. Venku však zůstává Kénik stoprocentní a proti Zubří by rád svou šňůru natáhl.

V našem tabulkovém umístění se projevil těžký los, kvůli kterému máme na kontě jen dva body. Pro nás je teď klíčové v zápase s velice kvalitně poskládaným mančaftem Brna bodovat.

Ondřej Mika, trenér HC ROBE Zubří

“V domácím zápase proti Brnu chceme dokázat, že se ze Zubří hraje opravdu těžce. Víme, jaký úkol před námi stojí. Brno předvádí velice kvalitní výkony. Potřebujeme se ale odrazit a dva body jsou před domácím publikem hodně klíčové.”

Jakub Hrstka, křídlo HC ROBE Zubří

“Brno je kvalitní mančaft, který ukazuje, že má na začátku sezóny formu. Dokázali vyhrát se silnými týmy jako jsou Lovosice a Dukla. My však máme kvalitní tým, který Brno dokáže porazit. Pro nás je ale tento zápas klíčový, abychom se odrazili k vítězné sérii. Nic jiného, než výhru před domácím publikem nebereme.”

H2H

Bilance Brna: Brno – Lovosice 29:27, Brno – Plzeň 29:37, Frýdek-Místek – Brno 23:31

Bilance Zubří: Rožnov – Zubří 19:33 (ČP), Zubří – Plzeň 30.31, Lovosice – Zubří 32:29

6. kolo Chance Extraligy proti Brnu hrajeme v sobotu 12. října v 18:00