V místním derby byli šťastnějšími Zubřani

Druhé kolo Zlínské ligy odehráli mladší žáci Zubří B u našich sousedů v Rožnově pod Radhoštěm. Tento zápas měl zvláštní náboj i díky tomu, že trenérkou domácích je Martina Přikrylová, manželka Pavla Přikryla a sestra Kristýny Mika, kteří jsou trenéry zuberských mladších žáků.

Domácí dali Zubřanům od začátku utkání najevo, že získat body nebude vůbec jednoduché. Ještě čtyři minuty do konce prvního poločasu byl stav utkání pouze o jedinou branku ve prospěch Zubří. Pak ale rožnovští po svých technických chybách inkasovali šest rychlých gólů a Zubřani tak odskočili na rozdíl sedmi branek (6:13).

Druhý poločas se už odehrával v režii týmu Zubří B. Dodržováním taktických pokynů a zlepšenou hrou jak v obraně tak útoku dokázali s přehledem zvítězit o devatenáct gólů (17:36).

Další utkání odehraje tentokrát družstvo Zubří A v neděli 20.10. v 9:45 proti týmu TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště v domácím prostředí Robe arény.