Mladší dorost přehrál Hostivice

O víkendu jsme na domácí půdě přivítali Hostivice. I když se jedná o nováčka soutěže, jeho postavení v tabulce nabádalo k maximální koncentraci. Úvod vyšel lépe hostům, kteří se dostali do mírného vedení především díky úderným spojkám a jejich spolupráci s pivotem. Po deseti minutách jsme již mírně vedli my, prosazovali jsme se rychlou hrou na spojkách a následným dohráváním až do křídel. Výsledkem bylo poločasové vedení o čtyři góly. Díky zlepšené obraně jsme ve 37.minutě druhé půle odskočili již na rozdíl osmi branek. Nicméně houževnatý soupeř se nevzdával a stále úspěšně zakončoval z dálky a z pivota. Museli jsme tak zůstat v maximálním nasazení a koncentraci až do samotného závěru utkání, ve kterém jsme již soupeři nedovolili zápas zdramatizovat. Škoda neproměněných šancí, zasloužené vítězství mohlo být nakonec ještě výraznější. Kluky je však nutno pochválit za bojovný výkon a zlepšenou hru oproti minulému kolu.

HC Zubří – Lions Hostivice 39:31 (19:15)

Sestava: O.Diviš, M.Ondriš – Š.Ondruch 4, M.Štěpán 1, Š.Babjar 5, R.Masařík 7, O.Navrátil 6, J.Randus, V.Konečný 2, J.Juříček 1, I.Shevchenko 7, D.Komárek, V.Ondruch 3, F.Chybík, A.Vacula 3, D.Julínek