Nová posila pro Zubří, vítáme Jakuba Flajsara

Vedení klubu reaguje na zranění Ignacy Baka, které, bohužel, bude vyžadovat operační zákrok, včetně doby rekonvalescence a na angažmá se dohodlo s Jakubem Flajsarem. Jakub přichází ze švýcarského prvoligového klubu HSC Kreuzlingen a posílí spojkové řady našeho prvního týmu.

Důležitým faktorem bude, vzhledem k náročnému programu, také rozložení zátěže na vice hráčů. Jakub je českým fanouškům dobře znám z působení v Novém Veselí a Karviné. Jedná se o odchovance Sokola Centrum Haná. V mládežnických kategoriích pravidelně nastupoval za národní týmy ČR.

Komentář SŘ Josefa Mazáče:

„Kubu jsme sledovali dlouhodobě a v úzkém kontaktu jsme byli již před jeho odchodem do zahraničí. Proto jsme rádi, že se nyní naskytla možnost spolupráce. Jsme přesvědčeni, že Jakub může byt pro družstvo okamžitým přínosem a přinese do kabiny potřebný impuls. Čeká nás náročný program, včetně účasti v Evropském poháru. Proto jsme se rozhodli učinit takové kroky, abychom při zranění některých hráčů kádr vhodně doplnili.“

Komentář Jakuba Flajsara:

„Jsem moc rád, že se mohu stát součástí týmu HC ROBE Zubří. Chtěl bych poděkovat vedení a trenérovi za důvěru a těším se na své působení v barvách Zubří. Velkým lákadlem pro mě mimo jiné byla i možnost hrát evropské poháry. Chtěl bych tímto pozdravit všechny fanoušky. Věřím, že se brzy uvidíme v ROBE aréně a společně oslavíme co nejvíce vítězství.“

Kubovi přejeme, aby se v Zubří co nejrychleji zabydlel a aby se mu v novém dresu dařilo. Flajsi, vítej v Zubří!