PREVIW 4. kola: Lovosice – Zubří

V nadcházejícím 4. kole házenkářské Extraligy se utkáme proti celku HK FCC Město Lovosice. Zápas se odehraje v Lovosicích, kde bude domácí tým usilovat o udržení své neporazitelnosti.

Lovosice mají na svém kontě vítězství nad Plzní a Frýdkem-Místkem, ale také remízu s Duklou, což jim zatím zajišťuje stabilní pozici v tabulce.

My zatím střídáme výkony, prohráli jsme v dramatickém zápase proti Novému Veselí, ale doma jsme si poradili s Frýdkem-Místkem, na Dukle jsme těsně prohráli o dvě branky.

S Lovosice máme bohaté zkušenosti, kdy jsme na sebe loni narazili jak ve ČF Extraligy, tak i v SF poháru. V Extralize jsme bohužel Lovce nepřetlačili, v Českém poháru se nám to podařilo.

Klíčovou otázkou tohoto zápasu bude, zda dokážeme zastavit ofenzivní nápor Lovosic a přivést si body z venkovního utkání.

Ondřej Mika, trenér HC ROBE Zubří

“S Lovosicemi půjde o extrémně těžké utkání. Musíme hrát na hranici svých možností a předvést skoro bezchybný výkon. V Lovosicích se hraje vždy těžce, doufáme ale, že dovezeme první venkovní body.”

Petr Šlachta, pivot HC ROBE Zubří

“Zápasy v Lovosicích byly vždycky vyhecované a bojovné, a to nás určitě čeká i tentokrát. Základem úspěchu bude určitě dobrá obrana a pokud se navíc vyvarujeme zbytečných ztrát v útoku, máme šanci tam vyhrát.”

H2H

Bilance Lovosic: Lovosice – Plzeň 32:30, Frýdek-Místek – Lovosice 23:35, Lovosice – Dukla 33:33

Bilance Zubří: Dukla – Zubří 27:25, Zubří – Frýdek-Místek 24:20, Zubří – Nové Veselí 32:33

4. kolo Chance Extraligy proti Lovosicím hrajeme v neděli 29. září v 17:00