Prohra o pět gólů v úvodním utkání Evropského poháru

V prvním utkání nového ročníku EHF Evropského poháru jsme narazili na MŠK Považskou Bystricu. Po celou dobu utkání jsme byli svědky velice vyrovnaného utkání.

Během prvních minut utkání jsme dokázali vést 3:4. To bylo však naposledy, co jsme v utkání vedli. Bystrica postupně zvyšovala tempo a jejích přechod do druhé vlny nám dělal největší problém. Primárně šlo rozehru z rukou Ďuriše, který byl jak v přihrávání do pivota, tak i v zakončování, neomylný. Svého soupeře jsme se ale drželi. Větší náskok jsme nedopustili. Do šaten se šlo s mankem čtyř branek.

Úvod druhé půle nám vyšel. Obrana se ztužila v útoku se nám dařilo proměňovat šance. Chvílemi jsme se dotáhli i na nejmenší brankový rozdíl (56. minuta). Bohužel přišla poslední hluchá pasáž, kvůli které jsme dostali laciné branky a v útoku jsme byli neefektivní. Výsledkem je pak prohra o 5 branek.

V domácí odvetě pro postup musíme zvítězit o více než branek.

2. kolo EHF poháru: MŠK Považská Bystrica – HC ROBE Zubří 25:20 (15:11)

Nejvíce branek: Ďuriš 7, Macháč 6, Živkovič 4 – Hrstka 8, Paquiom, Kucsera, Randýsek, Šlachta a Pšenica 2

7m hody: 4/5 – 3/3, Vyloučení: 5-3

Detail zápasu a statistiky

Odveta pohárového klání proti Považské Bystrici je na programu příští sobotu od 18h doma. Více informací o prodeji vstupenek přidáme zkraje týdne.