Starší žáci B mají za sebou svou premiéru

Konečně jsme se dočkali a v sobotu 28.9. nám oficiálně začala nová sezona! Po odložených utkáních s Bystřicí pod Hostýnem a Vsetínem jsme konečně odehráli soutěžní utkání, a to proti spojenému týmu Holešova a Napajedel.

Zápas byl pro nový realizační tým úplnou premiérou u mládeže a pro všechny hráče to byl první ostrý zápas v kategorii starších žáků!

Kluci ročníku 2011 byli sice mladší, než soupeř, ale vůbec se ho nezalekli a skvělou obranou 3:3, kdy pracovali úplně přesně podle našich pokynů, jsme vedli v poločase o jednu branku 12:11.

Bohužel nám pauza uškodila a kluci asi ještě zůstali hlavami v šatně, a to se nám vymstilo.

Soupeř nám odskočil na rozdíl až 11 gólů. Trochu nám pomohl timeout, kluci se probrali a zápas jsme nakonec prohráli 35:28.

Kluky ale musíme pochválit za velkou bojovnost, kterou se prezentovali. Můžeme litovat jen těch prvních deseti minut v druhém poločase.

Snad budou kluci pracovat, hrát a bojovat dál, a budou se jen a jen zlepšovat!