Teambuilding našich starších žáků na Radhošti

Ve středu 28.8. začala starším žákům HC Zubří závěrečná část letní přípravy druhým mini soustředěním. Po dopolední tréninkové jednotce se hráči a realizační tým vydali na teambuildingový výšlap na Radhošť. Hráči byli před odjezdem rozdělení do 5 skupin a byli na trasu vypouštění po 8 minutových intervalech. Během trasy na jednotlivé skupiny čekalo 5 stanovišť se členy realizačního týmu.

Na prvním stanovišti u Tomáše Říhy měli hráči povinnost za pomocí dvou čtverců zdolat určenou vzdálenost bez dotyku na zem. Na druhém stanovišti byl Pepa Šimurda se čtyřmi tyčkami a míčkem. Opět museli kluci přejít vytyčenou dráhu aniž by jim míček spadl na zem. Na třetím stanovišti měla Šárka Vodárková připravenou překážkovou dráhu, kdy celá skupina byla spojena kruhy. Čtvrté stanoviště měl na starosti Honza Mičola. Celá skupina za pomocí kompletní synchronizace měla zdolat trasu opět bez toho, aby se dotkli země. Na posledním pátém stanovišti byl Peťa Orság a Pepa Mazáč. Na hráče čekal úkol nafoukat po náročném výšlapu sjezdovky balónek a poté za pomocí ovívání a nasměrovaní papírovými deskami dostat skupinu balónků do kruhu.

Poté na hráče čekalo občerstvení a zasloužený odpočinek.

Za realizační tým Josef Mazáč.

Fotky z teambuildingu najdete na FB stránce Handball Club Zubří – mládež